שילוב האמנויות ואמנות השילובים

תכניות ויוזמות

גלריות

מסע אישי ב"שרת"

המסע האישי בבית ספר "שרת" הינו מסע מרתק, חוויתי ומהנה, אותו עוברים כל תלמיד ותלמידה בביה"ס מרגע קליטתם.
בכיתה ו', התלמידים והתלמידות עוברים תהליך המסכם את מסעם האישי תוך התבוננות עצמית, ומעצבים "דיוקן אישי" בשיעורי אומנות.

קרא עוד »
פרויקטים ייחודיים

שרת טק – חקר טכנולוגי

השנה, שכבה ו' תעסוק ב"חקר טכנולוגי" במסגרת שיעורי המדעים, ותיקח חלק בתכנית יזמות בשם "מחוברים לקהילה". את הפרוייקט מובילים מרכז הפיתוח של אורט ומוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים, והנו חלק מפרוייקט אירופאי בשם OSOS – Open Schools for Open Societies המתקיים זו השנה השלישית בעשר מדינות באירופה.
במיזם נשלב את עקרונות החקר המדעי והטכנולוגי בדגש על יזמות. נחפש פתרונות יישומיים שיהוו תרומה משמעותית לקהילה, תוך פיתוח מוצרים הנעשים על ידי התלמידים בשיתוף ההורים וגורמי קהילה שונים.

קרא עוד »
פרויקטים ייחודיים

מפגשים מסוג אחר

מתוך האמונה כי כל תלמיד ותלמידה זכאים לממש ולמצות יכולות וכישורים, יזמנו את הרעיון של "קורסי בחירה", כחלק מצמיח ומעצים, התורם להתפתחות, מגביר את חווית ההנאה מתהליכי למידה, מרחיב את מעגלי ההכרות והחברות ומחזק הקשרים הבינאישיים בין תלמידי ביה"ס וצוות המורים.
השנה התכנית "מפגשים מסוג אחר" תוטמע ותיושם בשכבות ג'-ד'.
הנושאים לבחירה:
* פלאי מדע – ביומימיקרי – חדשנות בהשראת הטבע
* לפצח את הקוד – לחובבי המתמטיקה וחדרי בריחה
* המרוץ מסביב לעולם – למידת מדינות לאוהבי החידונים

קרא עוד »
פרויקטים ייחודיים

מדעי המחשב ורובוטיקה

תוכנית מדעי המחשב ורובוטיקה מיושמת דרך התנסויות מותאמות גיל מגוונות ומעוררות עניין ומוטיבציה, במטרה לפתח אוריינות טכנולוגית ודיגיטלית ולתרגל מיומנויות של חשיבה לוגית-אלגוריתמית.
התכנית מתקיימת בשבכות ד'-ה', בחצאי כיתות.
מלבד התכנית הסדורה, ביה"ס משתתף בתחרויות הארציות במדעי המחשב והרובוטיקה ונהנה אף משיתופי פעולה עם קבוצת הורים מובילה המלווה אותו בתקופת התחרויות.

קרא עוד »
פרויקטים ייחודיים

מחזקים ומתחזקים

מטרות תכנית "מחזקים ומתחזקים": הבלטת חוזקות התלמידים, יצירת שפה שפה אחידה ומשותפת של אפס סובלנות לאלימות בבית הספר, עידוד תרבות דיבור ויחס מכבד בין התלמידים, ושיתוף פעולה עם הצוות להשגת אווירה נעימה ולימודית.

קרא עוד »
פרויקטים ייחודיים

מיזם "חבק וסע"

מדי שנה מתקיים בבית ספר שרת מיזם "חבק וסע", בהובלת הורי בית הספר ובשיתוף עם המטה העירוני לבטיחות בדרכים.
הנחת היסוד היא ששמירה על עקרונות התנהגות בטיחותית בסביבת מוסדות החינוך על ידי ההורים והתלמידים, טיפוח האחריות ההדדית, חינוך לסובלנות והתחשבות בזולת תביא להגברת הבטיחות למשתמשי הדרך ותפחית את סיכוייהם להיות מעורבים בתאונות דרכים. הורי "חבק וסע" פותחים לילד את דלת הרכב, עוזרים לו להוציא את הילקוט ומאפשרים תנועה זורמת של מכוניות ליד בית הספר. בכך מצטמצמים הפקקים המצטברים מדי יום ליד בית הספר ומתאפשרת הגעה בטוחה לתלמיד לבית הספר.

קרא עוד »
לא משויך

שלום כיתה א' – מידע לעולים לכיתה א'

ברוכים הבאים לעולים לכיתה א' ❤️ בית ספר שרת מברך את העולים לכיתה א' בשנת הלימודים תשפ"ג. לפניכם מספר חוברות ומצגות שמטרתן לתת לכם ההורים פרטים ומידע על אורחות החיים בבית ספרינו ועל המעבר לכיתה א'. בנוסף, לפניכם קישור לאתר

קרא עוד »
הגדרות כלליות כניסה למערכת